Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

GKS GUMINO poszukuje sparingpartnera na termin 2/3 marca. Kontakt pod nr tel 668 191 107

*     *     *

Klub sportowy ALDO BARTNIK MYSZYNIEC zaprasza do skorzystania z pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnia w okresie zimowym. Zapisy na sparingi i wszelkie informacje pod nr: 692039347

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

21 sierpnia

UKS Łady - LKS Chlebnia 1:7

Bramki: Kamil Malinowski 75 - Adam Sierański 10 (rzut karny), Jakub Szczęsny 30 (rzut karny) i 67, Sebastian Palmowski 49, Sebastian Patanowski 76, Marcel Omieciński 87 (rzut karny), Konrad Lonc 89

Żółte kartki: Iwanowski - Patanowski

Czerwona kartka: Iwanowski (85, za dwie żółte)

Sędziował: Grzegorz Szczodry

UKS: Zając - Gaszczyński (46 Panczenko), Leśniewski (25 Iwanowski), Roguski (65 Pawłowski), Górka - Puchalski (46 Bogacki, 55 Nowotarski), Bogacz, Woliński (75 Włodarczyk), Mazur - Malinowski, Góra (80 Marciniak)

LKS: Parol - Przygoda, Palmowski, Lonc, K. PIórkowski - Ostatek, Kępka, Bogacki (46 Patanowski), Pawlikowski, Szczęsny - Sierański (46 Omieciński)

Mecz w Raszynie

 

Coco Jambo Warszawa - AP Żyrardów 3:0 walkower

AP zrezygnowała z gry

 

22 sierpnia

Bór Regut - Promnik Łaskarzew 2:3

Bramki: Bartłomiej Miernicki, Piotr Zawada - Albert Siembora 28 i 45, Piotr Jaworski 52

Żółte kartki: Grzechnik, Siembora

Sędziował: Patryk Mianowski

Bór: 

Promnik: Pawelec - Jasiński, Sadowski, Jankowski, Grzechnik, Licbarski (88 Jóźwicki), Szczypek, Siembora, Jarzyna (88 G. Korycki), Jaworski, Sobieszak

W 87 minucie Albert Siembora (Promnik) nie wykorzystał rzutu karnego

 

Huragan II Wołomin - Unia Warszawa 1:6

Bramki: Sebastian Lewandowski - Mateusz Robak 4x, Bartosz Wolniewicz, Aleksander Bugaj

Sędziował: Marcin Mielczarczyk

Huragan II: Gąsiorowski - Kowalski (72 Klimkowski), Kielak, Puławski (77 Berta), Jędrysiak (55 Kożuch) - Skorupka, Nowiński, Durajczyk (79 Dąbrowski) - Tucin (76 Owczarek), Zajączkowski (55 Mariak), Lewandowski

Unia: 

 

Józefovia II Józefów - SEMP Warszawa 3:0 walkower

SEMP zrezygnował z gry

 

Józefowianka Józefów - KS Teresin 1:2

Bramki: Damian Dymkowski - Kacper Szczepaniak 2x

Żółte kartki: Chodniewicz - Popławski, Bauman

Czerwona kartka: Drab (90, za zagranie ręką poza polem karnym)

Sędziował: Paweł Pawlak

Józefowianka: Wiśniewski (75 Drab) - Schumacher, Szczyglak, P. Antosiewicz, K. Lejdyn (80 A. Antosiewicz), M. Lejdyn (46 Brzeziński), Milewski (46 Jastrzębski), Kościanek (70 Albiński), Dymkowski (80 Dziubak), Warzywoda (75 D. Antosiewicz), Chodniewicz

KS: Nowakowski - Popławski, Wróbel, Krzysztof Bargieł, Kałużny, G. Węsek, Bauman, Figat (46 Kowalski), Lipiński, Szczepaniak, Banaszek

 

Korona Jadów - Legionovia II Legionowo 1:4

Bramki: Aleksander Rudnik 23 - Oliwier Filip 17, Karol Biliński 20, Mateusz Turkowski 28, Piotr Szymański 60

Żółta kartka: Rzeszewski

Sędziował: Krzysztof Głuszek

Korona: Wiśniewski - Michalik, P. Rudnik, Białek, Rzeszewski - Stański (56 Dybka), Ł. Rudnik, Wiechowski (46 K. Śliwa), A. Bodzon, Markiewicz, A. Rudnik (65 Szewczak)

Legionovia II: Krzywański (60 F. Ziąbski) - Rajchert (70 Markowicz), Kupisz, Lewtak, Markut, Żbikowski (46 Kozioł), Filip (46 Sawicki), Sobota (46 Turkowski), Biliński (46 Sieczko), Sejdak (46 Szymański), Kraszewski

 

KTS Weszło - KS Konstancin 2:2 (karne: 5:4)

Bramki: Michał Madej 7, Michał Kropiewnicki 22 - Paweł Nawrocki 30 (rzut karny), Dominik Zieliński 87

Żółte kartki: Korona, Madej

Sędziował: Marcin Brenda

KTS: 

KS: Ostrowski - Korczak, D. Folwarski, Wesołowski, Barcikowski - Ciesielski, Witek, Biernacki, Nawrocki, Trzewik - Zieliński

 

Okęcie Warszawa - Marcovia Marki 4:1

Bramki: Paweł Błociszewski 19, Adrian Wiercioch 50 i 90, Damian Koński 60 - Adrian Rowicki 17

Żółte kartki: 

Sędziował: Marek Lewandowski

Okęcie: Uhruski - Warda (70 Król), Romanowicz, D. Smokowski, Wiśniewski, Dziewicki (60 Balsam), Rusek, M. Łuczyk (80 Jibladze), Błociszewski (60 Olkowski), Bartosiński (55 Koński), Wiercioch

Marcovia: 

 

Orion Cegłów - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1:6

Bramki: Piotr Popławski 28 - Michał Strzałkowski 15, Piotr Jaroń 45, Dawid Śliwowski 61 i 68, Kamil Przyżycki 65 i 88

Sędziował: Adrian Malinowski

Orion: Gontarczyk - Adamski, Stegienka, Marcin Piasek, M. Niemiec, Szymańczak, Mariusz Piasek (Łobodowski), Rybka, Motyliński, Popławski, Kadłubaj

Pogoń II: Zygier (60 Mordaka) - Czaplicki, Leszczyński, Godlewski, Wojacik, P. Jaroń (46 Dziewulski), Przybysz, Misiak (46 Marusiak), Graczyk (46 Przyżycki), Śliwowski, Strzałkowski (46 Młynarski)

 

PKS Radość - Józefovia Józefów 1:2

Bramki: Konrad Kryśkiewicz 88 - Łukasz Poszalski 4, Bartosz Jachowicz-Wróblewski 7

Żółta kartka: Rowicki

Czerwone kartki: Jarosiewicz (90, za uderzenie rywala) - Poszalski (90, za odepchnięcie rywala)

Sędziował: Karol Pietrzyk

PKS: Chojnacki - Jarosiewicz, Michałowski, Pazgier, Rychlewski (85 S. Orliński) - Bogusz (46 Staniszewski), Musiał (62 B. Godlewski), Szymański (46 A. Orliński) - Grotte (65 Kryśkiewicz), W. Kociński, A. Kociński

Józefovia: Sędek (46 P. Przybysz) - Rogowski (46 Trzepałka), Poszalski, Orowiecki, Filochowski - Makulec (46 Kucharski), Zęgota (46 Kopeć), A. Przybysz (46 Boniec), Rowicki (46 Czapkowski), Wróblewski - Dukalski (46 Kita)

W 65 minucie Jakub Kita (Józefovia) nie wykorzystał rzutu karnego.

 

Polonia Warszawa (juniorzy) - Naprzód Stare Babice 7:2

Bramki: Przemysław Cieślak 22, ??? 25 (samobójcza), Maciej Skowroński 41 i 44, Kamil Szybiński 84, Iwo Wilk 87, Wojciech Korcz 90 - Łukasz Kępa 34 i 47

Sędziował: Artur Szmejchel

Polonia: Majewski - Szymański (46 Kosikowski), Putowski, Górski (46 Królikowski), Salak, Kujawski (46 Szybiński), Wilk, Czabaj (46 Malinowski), Cieślak (55 Korc), Niewiarowski (46 Żakowski), Skowroński

Naprzód: Leszczyński - Kucharski, Kuryłek, Sobolewski, Szczypiński, Stefaniak, Osiński, Kępa, Szczucki, Gołębiowski, Zalewski

 

Rządza Załubice - Sokół Serock 0:5

Bramki: Krystian Szambelan 13 (rzut karny) i 20, Artur Rawa 43 i 81, Bartosz Kowalski 84

Żółte kartki: Rosłon - Kalinowski, Darkowski

Sędziował: Krzysztof Szczęsny

Rządza: Masiak - G. Przybysz, Rosłon, M. Przybysz, Kupsiński - Pielak (60 Wardak), Lenczuk, Kaflik, Różycki (60 Wiśniewski) - Malinowski (55 Kostrzewa), Remieniewicz

Sokół: Kardynał - Czarnecki, Rosiński, Choszcz, Dytyniak (65 Stalmach), Tyka, Głowacki (46 Karpik), Kalinowski (60 Calak), K. Szambelan (46 Stańczak), Darkowski (46 Kowalski), Rawa

 

Tajfun Brochów - Milan Milanówek 4:0

Bramki: Jakub Danowski, Michał Foks (rzut karny), Tomasz Jaczyński, Mateusz Stefaniak

Żółta kartka: M. Borkowski

Sędziował: Konrad Godzina

Tajfun: M. Orliński - Nowicki, Sobański (46 Pisarek), Przydatek, Wódka (46 Jaczyński), Stefaniak, Bartkowski, Foks, Wójcik (60 Ploch), Szypszak, Danowski (46 Wojtuniak)

Milan: Plackowski - Rapacki, Zajączkowski, Stańczuk, Szyjka - M. Borkowski, Zieliński, Szewczak, Wacławiak, Szmyd (65 Giersin) - Zientek

 

Talent Warszawa - Olimpia Warszawa 0:3 walkower

Takent wycofał się z rozgrywek

 

T.N. Footrol Warszawa - Ursus II Warszawa 1:9

Bramki: Wojciech Korczak - Dmytro Chołodkiewicz 3x, Mikołaj Nowocień, Karol Kisiel, Jakub Kotwiński, Patryk Zakrzewski, Dominik Kendelewicz, Łukasz Wojnowski (samobójcza)

Czerwona kartka: Trojanowski (37, za faul taktyczny)

Sędziował: Paweł Szułczyński

Footrol: Rybczyński - Czech (65 Baczyński), Dziedzic (46 Krawczewski), Wojnowski, Koper (73 Krawczyk), Leszczyński, Chmielewski (46 Sokalski, 48 Jarosz), Woźniak, Romantowski, Korczak (65 Łacheta), Piekarzewski

Ursus II: Trojanowski - Drabik (78 Włodarczyk), Żyznowski, Papliński, Kotwiński, Rymanowski (52 Zakrzewski), Krzyna (60 Kisiel), Król, Bernacik (38 Krajewski), Nowocień (58 Waciszewski), Chołodkiewicz (46 Kendelewicz)

 

UKS Tarczyn - Piast Piastów 2:2 (karne: 4:5)

Bramki: ??? - ??? (samobójcza), Krystian Horniak

Sędziował: Adrian Więckowski

UKS: 

Piast: Zakrzewski - Jędrzejewski, Lesiak, Karczewski, Dziarczykowski (46 Lenarczyk) - Więcek (46 Kocon), Marcin Matuszewski, Majewski, Adamczyk, Rudniak (46 Horniak) - Kwiatkowski

 

Walka Kosów - MKS II Piaseczno 3:0

Bramki: Michał Borasiński, Adam Strzeszewski, Artur Sarnowski

Żółte kartki: K. Raczyński - Bogacki, Belka

Czerwona kartka: Belka (90, za dwie żółte)

Sędziował: Jakub Lewandowski

Walka: Wijatkowski - M. Raczynski (80 K. Raczyński), Krawczyk, Podskarbi, Urbański (20 Bednarczyk), Piątek (65 Ilczuk), Sołek, Borasiński (60 Mrowiński), Karaśkiewicz, A. Sarnowski (85 Perzyna), Strzeszewski

MKS II: Błaszczak (80 Lipski) - Niciporuk (60 Bogacki), Żegnałek, Rybiński (46 Dobies), Dudek - Szulborski (51 Belka), Borowski, Sujak, Kaczmarski (55 Rybicki), Grochocki (70 Rzeszotek) - Cieślak (51 Deperasiński)

 

Wisła Dziecinów - Amur Wilga 1:1 (karne: 4:3)

Bramki: Michał Borkowski 85 - Rafał Świder 25

Żółte kartki: Pyrzanowski, M. Gontarz

Sędziował: Arkadiusz Dębowski

Wisła: Jaroń - P. Gajownik, Tolak, M. Gajownik, P. Wasążnik, Grzegrzółka (60 Piekarz), Moczulski (75 Banasiewicz), M. Wasążnik, Moskwa, Hawryluk (70 Borkowski), Woźniak

Amur: T. Woźniak - Głowala, Kosobucki, Parol, S. Woźniak - Pyrzanowski, S. Gontarz, Świder, Banasiewicz, M. Gontarz - A. Woźniak (75 Paśnicki)

 

WKS Rząśnik - Bug Wyszków 0:1

Bramka: Marcel Wysocki

Sędziował: Konrad Ziółkowski

WKS: M. Komorowski - H. Skrzecz, Wojtaszek, Ł. Abramczyk, K. Skrzecz (65 Sochaczewski) - Orłowski (55 D. Komorowski), Osowiecki, Wierzchoń, Nowicki - G. Abramczyk (81 Piotrowski), Krawczyk (55 Ciemerych)

Bug: Laskowski - Śleszyński, M. Maciak, Nogaj, Penkul (71 Rudnik) - Modzelan (46 Wysocki), Łada, K. Maciak, Wouters (46 Rosa) - Stańczak, Kamiński (90 Sejbuk)

 

CKS Celestynów - Laura Chylice 1:7

Bramki: Michał Żebrowski 90 - Jacek Wąsik 30, Mateusz Tkaczyk 38, Piotr Madetko 47, Michał Maroń 65, Jacek Olbryś 68 i 71, Konrad Rajkowski 76

Żółta kartka: Zduńczyk

Sędziował: Michał Wąsowski

CKS: Gryc - Rosłoniec (63 Grundkowski), Zduńczyk (70 Jęda), Michałek (75 Witak), Madejak - M. Kloch, Nowak (50 Żebrowski), Laskus, Kurach - J. Kloch, A. Ziemichód (59 Sterna)

Laura: Sznajder - Wasilkiewicz, Staros, Komosa, Tkaczyk (60 Maroń) - Szewc, Rajkowski, Kwiatkowski, Pyza - Madetko (67 Olbryś), Wąsik

 

Kartofliska.pl Warszawa - Grom Warszawa 0:7

Bramki: Paweł Szczęch 12 i 32, Andriej Karbowski 20 i 80, Ignacy Kuncicki 68, Patryk Mastalerz 81, Marcin Zaradny 88

Sędziowała: Karolina Bojar

Kartofliska.pl: Muszyński - Chyziak (70 Fersztek), Czerwonka, Grudziński (60 Święcicki), Januszewski, Kucza, Mogielnicki (46 Cielemęcki), Rzeźnikiewicz (12 Maciatek), Socha, Urbański, Żyżyński

Grom: Śliwiak - Trześniewski (57 Zalewski), Karbowski, Mastalerz, Grabowski (46 Charyton), Mendy (63 Zaradny), K. Janowicz (65 Frelek), A. Lisiak (57 Choiński), Szczęch (68 Kuncicki), M. Lisiak, Szumański (46 R. Janowicz)

 

KS Blizne - LKS Osuchów 3:3 (karne: 2:3)

Bramki: Krzysztof Grądziel, Kacper Krzak, Wojciech Rzewuski - Piotr Ciesielski, Michał Feliksiak, Łukasz Krzemiński

Żółta kartka: Krzemiński

Sędziował: Artur Piwko

KS: Niewiadomski - Szast (65 Sałata), Putkowski, Grądziel (60 W. Rzewuski), Protasiuk (55 A. Rokicki) - A. Kamiński (60 Rzeczyca), Stachowiak, Zasuwa (46 Krzak) - Jankowski, Wicher (60 Olszewski), Kasprzak

LKS: M. Kwiatkowski - Maciszewski, Wasilewski, Skórzyński, Ciesielski - Młynarski, Krzemiński, Nowakowski (66 Dębski), Cieplak (55 B. Osiński), Feliksiak (46 Czarnecki), Kotański

Mecz w Zielonkach

 

Wicher Kobyłka - Przyszłość Włochy 3:2

Bramki: Daniel Sulich 66, Marcin Welk 79 (samobójcza), Jan Szulkowski 87 - Mateusz Najder 5 i 23

Żółta kartka: Najder

Sędziował: Kamil Chmielewski

Wicher: Rejf - Grabowski, Moryc (84 Dybowski), Jąkała (61 Duklanowski), Górecki (22 B. Pietrzak), Sulich, Antol (46 Babicki), Szulkowski, Śliwowski (46 Dorsz) - Hargot (46 Wróblewski), Skotnicki (61 Jankowski)

Przyszłość: Dutkowski - Welk, Muskalski (60 Jusupow), Piotr Bałajzy - Nowak, Mrozik, Sypuła, Oleszczuk, Pawlicki (75 Kęska) - Kowalski, Najder

 

KS Wesoła - Burza Pilawa 3:3 (karne: 5:4)

Bramki: Aleksander Szarkowski 7, Konrad Zając 45, Rafał Sosnowski 85 - Artur Boratyński 56, Hubert Osiak 65 (rzut karny) i 86

Żółte kartki: Zając, Tomaszkiewicz, Kolasa, Kucharczyk, Żaboklicki, D. Jach - Meloyan, Żak

Czerwona kartka: D. Jach (89, za dwie żółte)

Sędziował: Damian Truszkowski

KS: Kuta - Szarkowski (75 Rawski), Kolasa, D. Jach, Alberski - Żaboklicki, Sosnowski, Fronczak (46 Śniadewicz), Kucharczyk, Zając - Tomaszkiewicz (46 Kraszewski)

Burza: K. Burek - M. Burek, Bylinka, Kowalski, Dobrowolski (60 Błachnio), A. Braun (46 H. Braun), Krzyśpiak, Meloyan, Łukasik (46 Żak), A. Boratyński (70 Kot), Osiak

 

GKS Podolszyn - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2

Bramki: ??? - Adrian Granoszewski, Michał Krzymiński

Żółte kartki: Trojnacki, Śliwiński

Czerwona kartka: Śliwiński

Sędziował: Rafał Łasiński

GKS: 

Świt II: Dobrzański - Śliwiński, Krzymiński, Graff, Czerniak (60 Radomski, 70 Kaleja) - Nadulski (46 Świderski), Pruszkowski (80 Dąbski), Puchacz (46 Nowakowski), Brzyski, Trojnacki - Granoszewski (65 Grycuk)

Mecz w Raszynie

 

Marcovia Marki (juniorzy) - Mazur Radzymin 0:3

Bramki: Arkadiusz Pisarek 11, Marcin Jadczak 41, Dariusz Piotrowicz 74

Żółte kartki: Kierszak - Suchocki

Czerwona kartka: Kierszak (86, za dwie żółte)

Sędziował: Bartosz Glinka

Marcovia: Janicki (75 Bandera) - Kosiorek (70 Zulczyk), Ciecierski (46 Gawiński), Jankowski (75 Jóźwiak), Grabowski, Dołegowski (46 Strupiechowski), Dalba, Kierszak, Jakóbczyk, Żmuda (62 Banaszczuk), Czajka

Mazur: Kobylarz (46 Kreduszyński) - Żmijewski, Jadczak (46 Włodarczyk), Suchocki, Obłój, Rutkowski (70 Kośnik), Porzeziński (75 Giera), Piotrowicz, Sochacki (46 Płócienniczak), Bohdziul (60 Gałucha), Pisarek (46 Zach)

Mecz w Ząbkach

 

Nocna Liga Halowa Zielonka - Dąb Wieliszew 1:0

Bramka: Kamil Kulma 25

Żółta kartka: Męczkowski - S. Koperkiewicz, Mańk, Piekut

Sędziował: Paweł Roguski

NLH: Dudek - Męczkowski, Kulma, Bulik, Godlewski (66 Kamiński) - Birek (58 Buczek), Antoniak, Baran, Bednarowicz - Stępień (71 Gołębiewski), Sochocki (81 Wdowiński)

Dąb: Brona - Zieliński, Chrzanowski, Krasnowski (46 Sidun), Oleś (46 Mańk) - Szczepkowski, Ćwikliński, Turek (46 B. Koperkiewicz), Bułka (46 S. Koperkiewicz), Piekut - Teofilak

Mecz w Kobyłce

 

23 sierpnia

Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa - Agape Warszawa 2:4

Bramki: Jan Cios 55 i 71 - Patryk Wilczewski 7 i 38, Jakub Chlewiński, Piotr Markiewicz

Żółte kartki: Surma - Siedlecki, Niedźwiedź

Czerwona kartka: Surma (78, za dwie żółte)

Sędziował: Paweł Lewandowski

Reprezentacja Dziennikarzy: Jędrzejewicz - Szustak (53 Bonecki), Furjan, Lepa (72 Walkiewicz) - Gołos, Surma, Cios, Papierz (85 Romer), Olbrycht (65 Sikora) - Pawłowski (90 Kowalski), Twarowski (60 Kwiatkowski)

Agape: Sroka (46 Kaczmarzyk) - Chojnacki, Siedlecki, Szczęsny, Amermajster, Kawka (55 Libera), Tokarski (55 Altanis), Góral (46 Niedźwiedź), P. Markiewicz, Wilczewski, Chlewiński

Mecz w Nowym Dworze Mazowieckim

 

Wicher II Kobyłka - Victoria II Sulejówek 1:3

Bramki: Maciej Pietrzak 36 - Wiktor Nozderka 42, Piotr Raczkowski 56, Jakub Bujak 65

Żółte kartki: Sosnowski, Banaszek - Nozderka

Sędziował: Łukasz Pawlikowski

Widzów: 100

Wicher II: Maciołek - Przybysz, Gumienny, Zalewski (60 Godlewski) - Sroka (46 Koziara), Banaszek, Górski, Rek (70 Marciniak), Bembenkowski (75 Nowak) - Piekarek (46 Sosnowski), M. Pietrzak

Victoria II: Sielecki (72 Trąbiński) - Nozderka, Ślubowski (46 Pietrzak), Urbański (72 Białobrzeski), Raczkowski, Kucharek, Sadowski, Uzarski (46 Żelazowski), Bujak, Żaczek (75 Derlatka), Wódkowski

 

Bednarska Warszawa - Escola Varsovia 0:11

Bramki: Jakub Szydłowski 5 i 31, Patryk Cieślak 20, Jan Bąk 43, Tomasz Aleksiejuk 53, Adrian Sobierajski 56, Mikołaj Bolmowski 73, Kamil Wnuk 82 i 86, Bartosz Nahorny 90, Filip Karkowski 90

Żółta kartka: Kozakiewicz

Sędziował: Damian Piotrowski

Bednarska: Reszczyński - Karpiński, Murawski (70 Wachowski), Krok, Wilk, Kozioł, Chmiel, Lisowski (50 Lubelski), K. Sienicki (46 Roszkowski), Pietrzyk, Głowacki (80 Ferenc)

Escola: Leszczyński - Bąk (46 Nahorny), Murawski (46 Bolmowski), Boroszko, M. Cieślak (46 Karkowski), Kozakiewicz, Mazur (46 Sobierajski), Szynke (35 Aleksiejuk), P. Cieślak, Mich, Szydłowski (46 Wnuk)

 

30 sierpnia

Advit Wiązowna - Mazur II Karczew 3:2

Bramki: Arkadiusz Zapaśnik 70, 78 i 84 - Jakub Bielecki 82, Marcin Wojciechowski 86

Żółte kartki: Pazdan, Lazurek, Cacko, Osica, Białek - Wojciechowski, Kamiński, Sadowski, Lasecki, Piętka, Olszanka

Czerwona kartka: Sadowski (63, za dwie żółte)

Sędziował: Michał Wąsowski

Advit: Wilczek - Kowalski (46 Wojtasiński), Cacko, Pazdan (46 Wesołowski), Jakubowicz (64 Białek) - Lazurek (56 Reda), Budryk (81 Bakuła), Osica, Gadomski - Zegadło (83 Duszka), Zapaśnik

Mazur II: Rudzki - Kamiński, Sobczak, Lasecki, Michalik - Choim (55 Olszanka), Maszewski, Wojciechowski, Sadowski - Piętka (70 Bogucki), Bakuła (75 J. Bielecki)